KONST / Litografier / Färglitografi 16066327
nr 1606 6327
Gösta Fougstedt
(f. 1906), Sverige
Signerad, daterad -58, fotbollsspelare. Färglitografi, bildmått: 38x48 cm, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:28:01
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr